OPINIE 2018-02-01T12:48:06+00:00

PRZYKŁADOWE OPINIE

Z Panią Katarzyną Yüce współpracuję od 2013 r. w ramach zajęć tanecznych organizowanych dla dzieci w wieku od 3-6 lat. Jako dyrektor przedszkola miałam szansę na co dzień obserwować efekty pracy Pani Katarzyny Yüce .Pani Katarzyna posiada wyjątkowy talent i takt pedagogiczny. Zajęcia taneczne prowadzone są według ustalonego grafiku w miłej i przyjemnej atmosferze . Dzieci uczą się układów tanecznych , a każdy ruch jest cierpliwie tłumaczony. Układy taneczne i choreografie dostosowane do wieku wychowanków. Jest osobą z pasją i miłością do dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje obowiązkowość, odpowiedzialność oraz komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne zarówno w kontakcie z dziećmi, rodzicami jak i personelem.

Jolanta Kopeć – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 7 w Czeladzi

Mam na imię Barbara, dwie dorosłe córki i jedną nastolatkę. Dorobiłam się też wnuczki i Wydawałoby się, że wszystko już wiem na temat wychowywania dzieci.
Kiedy rok temu poznałam Panią Kasię zmieniłam zdanie. To ona poprzez swoje wykłady pokazała mi, że się mylę. Dzięki niej dowiedziałam się co robiłam nie tak w wychowaniu moich córek.  One „wyszły na ludzi”, ale wiem, że gdybym posiadała tę wiedzę, którą mam teraz i którą chce wciąż zgłębiać mogłabym dla nich zrobić jeszcze więcej.  Wiem jednak, że wiedza, którą przekazuje mi Pani Kasia pomoże mi w wychowywaniu wnuczki a także w odpowiednim prowadzeniu żłobka. Pani Kasia przekazuje nie tylko wiedzę ale także zapał, energię. Jest osobą pobudzającą do działań. Jej entuzjazm i pasja — działają jak narkotyk dla osób, które chcą z nią współpracować.  Wielokrotnie się o tym przekonałam. Kiedy już nie mam siły do działania wystarczył kontakt z Panią Kasią. Nie wiem skąd ona bierze tyle siły i determinacji do działania. Ale wiem, że to co robi, robi dobrze i z zaangażowaniem całej siebie. Pedagogika to jej pasja.

Barbara Szczepańska – Żłobek Pierwsze Kroki Chorzów

Z panią Katarzyną Yuce współpracujemy od kilu lat. W jej ramach Pani Kasia organizuje w naszych placówkach zajęcia dodatkowe z języków obcych, lekcji tańca i rytmiki. Poza tym bez wahania powierzamy jej organizację zajęć wakacyjnych oraz imprez okolicznościowych. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo, z pełnym profesjonalizmem, wzorowo przygotowane pod względem merytorycznym. Dzieci i rodzice zawsze są zadowoleni. Pani Kasia podejmuje każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie organizacyjne i wywiązuje się z tego bez zarzutu. Zajęcia są twórcze, ciekawe, zróżnicowane i świetnie dopasowane do potrzeb placówki oraz uczestników. Organizatorka jest ze wszech stron kompetentna , pomocna i bardzo zaangażowana w realizację zadań. Polecam współpracę z panią Katarzyną każdemu, kto chciałby skorzystać z profesjonalnej pomocy w organizacji przedsięwzięć edukacyjnych, wychowawczych i imprez na każdą okazję.

Agnieszka Cichocka, dyrektor Przedszkola i Żłobka Prywatnego Babcina Kraina w Katowicach

Z Kasią współpracowałam kilka razy i nie wyobrażam sobie, aby było inaczej. Otrzymałam jasne i czytelne wskazówki jako rodzic, jak postępować z moim synkiem. Wskazówki były z poszanowaniem praw dziecka. Polecam każdemu rodzicowi, współpracę z Kasią.

Joanna Koniuk, mama 5 letniego Jasia

Panią Kasię miałam okazję poznać przy okazji adaptacji mojego dziecka do przedszkola. A to ze mną, jako z rodzicem był ten problem ( czego wcześniej nie wiedziałam ). Pani Kasia potrafiła mi to uświadomić i kilka kolejnych dni spędziliśmy na korytarzu przedszkola mojego dziecka na efektywnym wspieraniu (mnie ). Nie wyobrażam sobie jak sama miałabym przejść przez ten wtedy trudny czas dla mnie.

Magda Zuzek, mama 4 letniej Hani

Jestem zadowolona jako kursant, uczestniczyłam w wielu różnych kursach, ale ten był inny, bo był bardzo praktyczny. Prowadząca – Kasia Yuce – potrafiła w sposób bardzo prosty i fascynujący przestawić nam wiedzę pedagogiczną, widać pasję w tym co robi.

Ania Wolny
Dołącz do mojej grupy na fb: Moje Małe Montessori w domu