KONSULTACJE 2018-01-05T16:40:52+00:00

1.Konsultacje dla placówek

Konsultacje są przeznaczone do nowo powstałych placówek  a także tych istniejących już ale chcących działać w oparciu o sprawdzone wzorce i doświadczenie. Proponuje konsultacje w zakresie: planowania przestrzeni, doboru zabawek, pomocy dydaktycznych,  ustalaniem planu dnia, przygotowaniem poradników dla opiekunów, nauczycieli, rekrutacją kadry, spotkania z rodzicami  i pracownikami oraz regularne konsultacje po otwarciu placówki oraz dla regularnie działających już placówek  na rynku ale chcących usprawnić system oraz swoje działania w oparciu  o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów.

Często w pośpiechu i natłoku codziennych czynności i zadań trudno dostrzec nam, które obszary naszego działania wymagają usprawnienia. Dlatego z pomocą przychodzę Ja, a współpracując z wieloma placówkami w całej Polsce poznałam najczęstsze problemy i znam sposoby  na najlepsze ich rozwiązanie.

Zainteresowane Placówki proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów: kontakt@popierwszedziecko.pl

———————————————————————————————————————————————————————————————

2.Konsultacje dla rodziców i osób pracujących z dziećmi

Konsultacje przeznaczone są dla rodziców, nauczycieli bądź też opiekunów w żłobkach, niań i innych osób zainteresowanych. Są okazją do przeanalizowania zachowania dziecka i wspólnym opracowaniu najlepszego indywidualnego rozwiązania dopasowanego do konkretnego problemu. Konsultacji udzielam również na odległość poprzez skypa czy inną dogodną formę.

Napisz do mnie a na pewno znajdziemy rozwiązanie: kontakt@popierwszedziecko.pl

*Wszystkie konsultacje ze mną są usługami płatnymi, w zależności od problemu wycena indywidualna, napisz i zapytaj

zapraszam do współpracy

Dołącz do mojej grupy na fb: Moje Małe Montessori w domu